Tıbbi Birimler

ACİL SERVİS

Özel Çankaya Hastanesi Acil servisi, dinamik bir hekim kadrosu önderliğinde deneyimli ekibi ile 24 saat hizmet esasına dayalı olarak görev yapar. Acil servisimiz modern tıbbi cihazlarla donatılmış olup her türlü laboratuar tahlili ve radyolojik tetkikler yapılmaktadır.

Hastanemiz aciline müracaat eden her hasta Acil servis hekimi ve hemşiresi tarafından muayene edilerek gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Durumu değerlendirilen hastanın ACİL tetkik ve tedavisi hemen yapılmakta, gerektiği anlarda ilgili branş hekimleri ile irtibata geçilerek hastanın tedavisi organize edilmektedir.

Acil Servis
Özel Çankaya Hastanesi’nin ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin 24 saat her türlü müdahaleye hazır olması, acil servise başvuran her hastaya en kısa zamanda en etkili tedavinin yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Hastanemize ait olan, tam donanımlı 1 adet Acil Yardım Ambulansı bulunmaktadır. Hastane santraline gelen acil çağrılara bu ambulanslar ile müdahale edilmekte ve Ankara’nın her yerine hizmet ulaştırılmaktadır. Bu ambulanslar ayrıca her türlü sosyal organizasyonlarda da görev almaktadır.