Özel Çankaya Hastanesi

BAŞHEKİMİMİZİN MESAJI

Çankaya Hastanesi, 1968 yılında, halen faaliyette bulunduğu Çankaya İlçesi, Kavaklıdere Bülten Sokak'daki yerinde Ankara'nın ilk özel hastanesi olarak kurulmuştur. Hastanemiz kurulduğu yıldan itibaren on binlerce hastaya hizmet vererek gelişen sağlık teknolojisi ve artan hizmet talepleri karşısında hizmet alt yapısını güçlendirerek kendisini sürekli yenilemiştir.

Yarım asrı aşkın süredir faaliyette olan hastanemiz, alanlarında tecrübeli 30 uzman hekim kadrosu ile Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Beyin Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Dahiliye branşlarında hizmet vermektedir. Donanımlı Acil Servis’i, Biyokimya Laboratuvarı ve Radyoloji Ünitesi ile 7 gün 24 saat halkımızın hizmetindedir. Ayrıca kapsamlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uygulama Merkezi’nde uzman fizyoterapistlerle hizmet verilmektedir.

Sürekli yeniliklere açık, çağdaş bilimin ışığında gelişen teknolojiyi takip ederek hastalarımızın güvenliği ve memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sağlık hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Uzm. Dr. Ayfer Aydoğdu
Özel Çankaya Hastanesi Başhekimi

Uzm. Dr. Ayfer Aydoğdu