The cart is empty
+90 (312) 426 1450
Özel Çankaya Hastanesi'ne Hoşgeldiniz
Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'taki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir.

Kuruluşundan itibaren birçok branşta hizmet veren hastanemizde bugün; Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beyin Cerrahisi (Nöroşirurji), Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kardiyoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Radyoloji ve Tüm Laboratuar Hizmetleri dallarında hizmet verilmektedir.

DAHA FAZLASI

Ortopedi ve Travmatoloji

Eklemler ve kas iskelet sistemi hastalıkları ve yaralanmalarının tedavisi ile ilgilenen Ortopedi ve Travmatoloji, tıbbın en hızlı gelişen dallarından biridir. Kurulduğu 1996 yılından beri, yüksek bilimsel standartlar ve ileri teknolojileri kullanarak on binlerce hastayı tedavi eden Ortopedi ve Travmatoloji bölümü,  bir referans merkezi haline gelmiş ve gerek ülkemizin uzak şehirlerinden gerekse komşu ülkelerden gelen hastaların tedavilerini başarı ile sürdürmektedir.

* 2010 - 2014 yılları arası gerçekleştirilen bazı cerrahi girişimlerin sayıları sağda gösterilmiştir.

0
Genel Ortopedi
0
Diz ve Kalça Protezi
0
Artroskopik Cerrahi
0
Travma Cerrahisi

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZBülten Sokak No:44 Çankaya Ankara

+90 (312) 426 1450

+90 (312) 467 9706

cankaya@cankayahastanesi.com.tr

Anlaşmalı Olduğumuz Kurumlar

Anlaşmalı olduğumuz resmi ve özel kurumlar ile özel sağlık sigortalarının listesini inceleyin.